In verband met een ingreep bij de tandarts afgelopen donderdag, lukt het me dit keer niet om zelf een filmpje op te nemen. Zelf heb ik veel gehad aan de lessen van Vidyamala Burch, een van mijn leraren. Daarom heb ik voor deze week enkele filmpjes van haar uitgekozen om met jullie te delen.
In de Breathworks training en de Mindfulness for Health training, die door haar ontwikkeld zijn, oefen je hoe je op een andere manier met pijn, spanning en stress om kan leren gaan. En hier heb ik veel aan gehad toen ik donderdag in de tandartsstoel zat. Maar ook bij mijn herstel van deze ingreep, ervaar ik dit als zeer behulpzaam.
Een lezing van Vidyamala Burch: Mindfulness and Chronic Pain (24:25) Een korte introductie oefening van Vidyamala Burch: The Fist Exercise (1:50) Een uitgebreide oefening van Vidyamala Burch: Space To Breathe (30:00)